Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą- nauczać

(M. Twain)

13 października 2017 roku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w ty roku grupa „Muchomorki” miała zaszczyt wstępować przed pracownikami naszej placówki. Grupa swoimi wierszykami i piosenkami podziękowała pracownikom za codzienny trud i serce wkładane w pracę. Ponadto dzieci wręczyły ramki z podziękowaniami, do stworzenia których same się przyczyniły. Po występach Pani Dyrektor Elżbieta Osuch pogratulowała dzieciom występów i wręczyła pracownikom nagrody uznania za pracę. Na zakończenie Pani Magdalena Gizińska- przewodnicząca Rady Rodziców zabrała głos dziękując pracownikom, za trud włożony w wychowanie dzieci i zaprosiła na słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy.