Wycieczka – Ranczo Okapi

20 czerwca, zaraz po śniadaniu przedszkolaki wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę autokarową do Rancza Okapi w Dębe Wielkie. Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszej pogody na ten dzień! Słońce świeciło już od rana, co pozytywnie wpłynęło na samopoczucie naszych przedszkolaków. Ekscytacji nie było końca! Na miejscu na dzieci czekało wiele atrakcji i zadań, min. jazda tyrolką, strzelanie z łuku, przejażdżki gokartami, przejście przez labirynt, szukanie złota i wiele innych atrakcji.
Dzieci poznały wiele ciekawostek dotyczących życia Indian.
Duże zainteresowanie przedszkolaki wykazały podczas układania dużych drewnianych puzzli, z których powstały obrazy ilustrujące życie Indian na Dzikim Zachodzie. Na tak ciekawej lekcji w plenerze nie mogło zabraknąć pysznej kiełbaski z grilla, którą przedszkolaki zjadły ze smakiem!
Był to wspaniały dzień – potwierdzają to uśmiechnięte twarze naszych przedszkolaków!