Bal karnawałowy

W naszym przedszkolu w dniu 25.01.2019r odbył się bal karnawałowy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, których nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na tą wyjątkową okazję, zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach a uśmiech nie znikał z twarzy, pomimo chwilowego zmęczenia. Zaś po krótkim odpoczynku i poczęstunku, muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa umożliwiła wszystkim, spędzenie czasu w miłej atmosferze  i przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.