Spotkanie z Mikołajem

Dnia 17.12.2018r. nasze przedszkole odwiedził niesamowity gość. Na wieść o tym wszystkie dzieci wraz z paniami oraz panią Dyrektor zebrały się w grupie MISIÓW gdzie czekał przygotowany fotel dla gościa. Dzieci pięknie ubrane czekały  niecierpliwie na przybycie Świętego Mikołaja.

Zaśpiewaliśmy piosenkę dla Mikołaja i w tym czasie ów gość stanął w drzwiach ze swoim ho ho ho.

Dzieci chórem się przywitały i odpowiedziały że były grzeczne w tym roku, obiecały również Mikołajowi powiedzieć wierszyki w swoich salach ale najpierw chciały się pochwalić występem przygotowanym specjalnie dla Niego.

Każda grupa po kolei zaprezentowała swój program artystyczny a na koniec wszyscy razem zatańczyliśmy dla Mikołaja, który obiecał zajrzeć do każdej sali z workiem prezentów.

Po wyrecytowaniu wierszyków, każde dziecko miało już swój upominek w ręku i błysk w oku przed jego otwarciem. Podziękowaliśmy mikołajowi i mógł spokojnie odjechać do kolejnych dzieci.

Brak możliwości komentowania.