Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

5 czerwca z samego rana wszystkie dzieci wraz z całym personelem przedszkola udały się autokarami do parku zabaw „AGRO City” w miejscowości Głęboczyca w powiecie mińskim. Temat przewodni naszej wycieczki brzmiał „ Bajki z zaczarowanego lasu’, więc jak łatwo się domyśleć, wyruszyliśmy na spotkanie z bajowymi postaciami. Dodatkową tematyką omawianą podczas wycieczki było życie pszczół, uczestniczyliśmy w prelekcji nt. „Pszczoły- nasi skrzydlaci przyjaciele” Obejrzeliśmy gospodarstwo rolne a w nim zwierzęta hodowlane, dowiedzieliśmy się jak powstaje miód, kto pracuje w ulu i czym zajmuje się pszczelarz. Ponadto na dzieci czekały następujące atrakcje: przejażdżka wozem po okolicy, dojenie sztucznej krowy, warzywne wyścigi, kopalnia złota, leśne labirynty i tory przeszkód, znane bajki w zaczarowanym lesie. Pogoda nam dopisała, wszyscy jednogłośnie zaliczyli wycieczkę do udanej.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

GALERIA ZDJĘĆ GRUPY „MISIE”

GALERIA ZDJĘĆ GRUPY „KRASNALE”

GALERIA ZDJĘĆ GRUPY „SMERFY”

GALERIA ZDJĘĆ GRUPY „MUCHOMORKI”