Wycieczka do Teatru

Dnia 20.03.2018r. cała społeczność przedszkolna ze wszystkich grup, uczestniczyła w wycieczce autokarowej do Teatru w Otwocku. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu   pt „ Idzie wiosna” w wykonaniu profesjonalnych aktorów oraz rozbudzenie zainteresowań teatralnych dzieci a także uczenie się kultury odbioru sztuki. Dzieci obejrzały wzruszający spektakl o Bałwanku, który jako jedyny chciał przedłużyć zimę , jednak słońce wysyła na ziemię Promyczek, który ma za zadanie rozgrzać wszystkie serca i wtedy dopiero zacznie się Wiosna. Zając Szybkobieg i Bocian Klekotek który przyleciał wprost z Afryki, mają pomóc Promyczkowi.  Dzieci z  zapartym tchem śledziły opowieść, która bardzo im się spodobała. Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami, a spektakl dostarczył wiele radości.