Wycieczka do sali zabaw

W piątek, 23 lutego dzieci z grupy „Smerfy” spędziły czas w sali zabaw „Olele” w Józefowie. W przeddzień wycieczki przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, samochodów oraz różnego rodzaju mat. Każdy kto chciał, miał okazję pomalować sobie twarz wybierając dowolną postać. Można również było skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i soczkami. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.

 

Brak możliwości komentowania.