Mikołajki

Dnia 6 grudnia nasze przedszkole i grupę „Misie” odwiedził św. Mikołaj. Już w nocy chodził po przedszkolu czego dowodem były pozostawione magiczne ślady i list do dzieci. W którym to nasze przedszkolaki, musiały wykonać kilka trudnych zadań a także obiecać, że będą zachowywać się grzecznie w domu i przedszkolu.  Dopiero później  po wykonaniu zadań, całą grupą mogliśmy udać się, na poszukiwanie po  naszym przedszkolu niecodziennego gościa.  Jak dotarliśmy do naszej sali, okazało się, że św. Mikołąj zostawił nam list, w którym to napisał, że ma dużo pracy i ruszył dalej, pozostawiając nam pod choinką prezenty dla każdego dziecka oraz prezent dla całej naszej grupy. To był dzień, pełen pozytywnych przeżyć i emocji..

Opracowała:

Anna Samul