Uroczyście biją dzwony,

w mieście flagi rozwinięto….

i me serce się raduje,

że obchodzę Polskie święto.

10 listopada 2017 roku w naszym przedszkolu odbyły się odchody Narodowego Święta Niepodległości- święta, które jest jednym z najważniejszych dla naszej Ojczyzny. Tego dnia dzieci oraz pracownicy przyszli do przedszkola ubrani na galowo. Tuż po śniadaniu wszyscy zebraliśmy się w sali „Misiów”, gdzie swoje występy zaprezentowała grupa „Muchomorki”. Dzieci przedstawiły wierszyki o tematyce patriotycznej oraz galę pieśni patriotycznej. Nie zabrakło uroczystego odśpiewania Hymnu, który jest jednym z trzech symboli naszego kraju. Wspomnieliśmy również o rozbiorach oraz o emocjach, które towarzyszyły ułanom i ich dziewczyną podczas rozstania. Po występach głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Osuch, która pogratulowała dzieciom występów.