Ogródek

W dniu 10 października, z inicjatywy grupy Krasnale powstał przedszkolny, dziecięcy ogródek. Każda grupa dostała swoją rabatkę, którą trzeba było odpowiednio zagospodarować. Dzieci tego dnia przyniosły z domu pełne wyposażenie małych ogrodników – rękawiczki, grabki, łopatki, pazurki ogrodnicze i oczywiście cebulki roślinek: tulipanów, hiacyntów, szafirków, krokusów i narcyzów. Wszytko to w celu dobrej zabawy i ogrodniczej edukacji. Krasnale z zapałem przygotowywały swoją rabatkę, a następnie sadziły cebulki kwiatów, które zazielenią się, kiedy tylko przyjdzie wiosna. Było dużo radości, ogromne zainteresowanie i emocje. Dzieci zastanawiały się, z czyjej cebulki wyrośnie najpiękniejszy kwiatek. Efekt pracy dzieci będzie można zobaczyć, przechodząc na wiosnę przedszkolnym chodnikiem, kiedy to przyroda na pewno odwdzięczy się dzieciom pięknymi kwiatami.