Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej

 

Rozkwitały pąki białych róż”, te i inne pieśni patriotyczne rozbrzmiewały 8 listopada  w Przedszkolu Samorządowym w Celestynowie podczas Gminnego Konkursu Piosenki Patriotycznej. Celem konkursu było wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez formy aktywności artystycznej, zachęcanie do wspólnych muzycznych spotkań oraz przywrócenie naszej zbiorowej pamięci polskich pieśni i piosenek patriotycznych. Jak co roku, wśród wykonawców nie mogło zabraknąć dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki dały z siebie wszystko, a występy zostały nagrodzone wielkimi brawami. Zdobyły uznanie w oczach publiczności oraz jury zdobywając II miejsce oraz wyróżnienia, dzieci otrzymali pamiątkowe dyplomy wraz z nagrodami.

Brak możliwości komentowania.